Matematyka EZO

Matematyka EZO

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat

 

Czwartki

godz. 16.00-17.00

 

Koszt zajęć

160zł/miesiąc (Uwaga!  Pierwsze zajęcia 8 marca b.r. bezpłatne)

 

Zapisy tel.  501 183 953

 

Opis zajęć:

Patrząc na świat możemy zauważyć, że matematyka, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, jest wokół nas. Wystarczy przyjrzeć się uważniej, aby to dostrzec. Nasze zajęcia umożliwiają dzieciom odkrywanie i dostrzeganie świata matematyki już we wczesnych latach życia. To niesamowite jak po pierwszych zajęciach z matematyki dzieci widzą figury geometryczne w każdym kącie swojego domu. Uczą się myśleć, czerpiąc z tego satysfakcję i radość, kochają liczyć i bawić się liczbami, a w szacowaniu i przewidywaniu stają się mistrzami.

MATEMATYKA EZO to kurs z matematyki, który wprowadza we wspaniały, abstrakcyjny świat tej nauki. Jego celem jest zaprezentowanie dziecku różnorodnych aspektów matematyki w sposób, który umożliwi mu badanie, dyskutowanie, próbowanie swoich sił, zabawę oraz rozumienie liczb, wielkości, kształtów i wzorów.

Każde dziecko ma wrodzone zdolności matematyczne. Potrzebuje tylko odpowiedniej stymulacji poprzez dostarczenie mu niezbędnych bodźców, aby jego umiejętności matematyczne mogły się rozwinąć i aby dziecko poczuło się pewnie i czerpało satysfakcję z obcowania z matematyką.

Zajęcia prowadzą „ROZKMINKI”.