Wakacje z Kofifi

Mili Duzi zapraszamy w wakacje wszystkich Małych, od 5 roku życia, do Kofifi na półkolonie.

Razem z „Rozkminkami” zapewnimy moc atrakcji. Sprawimy, aby Twoja pociecha świetnie się bawiła pod okiem doświadczonych opiekunów w gronie rówieśników. Gwarantujemy, że wszyscy Mali nawiążą nowe znajomości, spędzą z nami przyjemnie i bezpiecznie czas, dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy.

Zobaczymy świat teatru, wcielimy się w role, stworzymy scenografię, a na koniec, pod okiem pani reżyser, wystawimy prawdziwą sztukę.

Wskoczymy w krainę cyrku, gdzie nauczymy się sztuczek, upieczemy tort do rzucania sobie w twarz i spotkamy mima. Oczywiście zwrócimy również uwagę na los zwierząt w cyrku i pokażemy, że może on być fajny bez nich.

Jeśli kręcą Wasze pociechy leśne ścieżki, przygody na łonie natury, jak przetrwać w trudnych warunkach, zapraszany również na Surwiwalową Przygodę.

Na koniec wakacji mamy gratkę dla małych matematyko-fizyko-ekonomo-bizneso-programisto-kodero-architektów. Zabawimy się w tropicieli zagadek, rozwiążemy tysiące nurtujących ludzkość problemów. Z pomocą klocków architektonicznych, zbudujemy to i owo, a na deser spałaszujemy hit – escape room.

Cena 599 zł za pięć dni wspaniałej zabawy od 8.00 do 17.00, z ubezpieczeniem i trzema posiłkami dziennie.

 

Harmonogram

2-6 lipca Teatralne Zamieszanie

9-13 lipca Cyrk na kółkach

20-24 sierpnia Surwiwalowa Przygoda

27-31 sierpnia Wakacje Odjechanych Mózgowców

 

Katalog „Lata w mieście” z Kofifi

półkolonie 1a

 

Zapisy:

na miejscu w Kofifi

mail – manager@kofifi.pl

tel. 501 183 953