Kategorie
aktualności zajęcia dla dzieci

Gordonki z Panem Pam Pamem

Gordonki to zajęcia umuzykalniające prowadzone według metody E.E. Gordona amerykańskiego muzyka, pedagoga i psychologa muzyki.
Zajęcia polegają na budowaniu wyobraźni muzycznej. Wykorzystywane są wrodzone zdolności muzyczne, które dla każdego nowo narodzonego człowieka są podobne.
Na zajęciach dzieci zachęcane są do wspólnej zabawy, naśladowania i improwizacji. Mali uczestnicy osłuchują się z dźwiękami muzyki i jej rytmem. Jest to okazja do szybszego rozwoju motoryki dużej, koordynacji ciała, oddechu i kształcenia mowy.
Zajęcia prowadzi Pan Pam Pam, który obiecuje dużo śpiewania i słuchania melodii, ale bez presji. To dziecko samo decyduje czy i kiedy dołączy do zabawy. Istotne jest aktywne wsparcie rodzica/opiekuna małego uczestnika.

Środa
godz. 11.00-11.30

Koszt zajęć:
Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 160 zł. Dla osób posiadających ważny karnet mamy zniżkę 10% na barze!
Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 45 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

Jeżeli po wcześniejszym opłaceniu pojedynczych zajęć zostanie zgłoszona nieobecność dziecka (najpóźniej do godz. 16.00 dnia poprzedzającego zajęcia), 50% kwoty wpłaconej może być przeniesiona na kolejne pojedyncze zajęcia. Zgłoszenia proszę kierować drogą mailową na adres manager@kofifi.pl lub telefonicznie nr tel. 533 342 860. W przypadku zgłoszenia po terminie kwota jest bezzwrotna.
Nie robimy rezerwacji. Każdorazowo pytajcie o wolne miejsca.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz