Krasnoludki – wiek 3+

20 Paź 2018

Tato wierzysz w krasnoludki? – zapytała mnie kiedyś nasza 4 letnia córka.

Oczywiście – odpowiedziałem bez zastanowienia.

E tam, tylko tak mówisz, bo jestem dzieckiem. Dorośli kiedy przestają wierzyć w krasnoludki, to one znikają – powiedziała poważnie Zuza i wybiegła do swojego pokoju.

No ładnie, coś w tym chyba jednak jest. Pomyślałem.

Uwaga wszyscy dorośli, nie wolno Wam przestawać wierzyć w krasnoludki. Zamkniecie wtedy na zawsze jedną z bram prowadzących do radości, spontanicznej wyobraźni i super zabawy. Kto jeszcze widzi szansę odwrotu od nudnego dorosłego myślenia, musi sięgnąć natychmiast po książkę Maćka Szymanowicza “Krasnoludki. Fakty. Mity. Głupoty”. To obecnie zdecydowanie najlepszy zbiór informacji na temat małych ludków. Odświeżycie sobie skąd się biorą, gdzie mieszkają, a nawet jak są w środku zbudowane. Dowiecie się gdzie najchętniej spędzają czas, co im najczęściej chodzi po głowie, dlaczego czasami nie możecie znaleźć smartfonów, jakie kochają dyscypliny sportowe i wiele innych bardzo ważnych rzeczy na ich temat. Acha, po jej przeczytaniu, zrozumiecie, że psy nie szczekają bez powodu.

Cudowna, śmieszna, pełna uroku i pięknych ilustracji książka. Maciek Szymanowicz wpadł na genialny pomysł, w formie i treści, jak pokazać świat krasnoludków. Dobra zabawa i pełno ciepłych uczuć gwarantowane.

Autor – Maciej Szymanowicz

Ilustracje – Maciej Szymanowicz

Wydawnictwo – NASZA KSIĘGARNIA

Rok wydania – 2018

Ilość stron – 28 stron

Wiek – 3+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *