ROZRABIAJKI dla maluchów – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 3 lat

29 lipca 2015

Start: 29 lipca 2015 o 10:30
Koniec: 29 lipca 2015 o 12:30

Cena zajęć: 30,00

Ten wspólnie spędzony czas pomoże dzieciom, ale też i rodzicom wkroczyć w kolejny etap ich życia. Przedszkole to już nie żarty, to pierwszy samodzielny krok, który trzeba wykonać bez rodzicielskiej obstawy, a i rówieśnicy to też nowe wyzwanie. Jednym przychodzi to łatwiej innym trudniej, dlatego warto wcześniej poświęcić trochę czasu żeby się do tego przygotować. W kameralnej grupie, podczas zabawy okaże się to nie takie trudne! Słuchając muzyki, śpiewając piosenki, rysując, rozwiązując zagadki łatwiej będzie zrozumieć i zaakceptować im zasady funkcjonowania w grupie. Rodzice będą towarzyszyć dzieciom w warsztatach tylko tak długo jak dziecku będzie to potrzebne, a potem będą mogli sobie w salce przy
stoliku lub na kanapie wypić kawkę patrząc jak świetnie bawią się ich maluchy i jak radzą sobie podczas kolejnych wyzwań.

Celem zajęć jest:
– Adaptacja dzieci do pracy i zabawy w grupie (samodzielne uczestnictwo w zajęciach bez rodzica następuje gdy dziecko jest na to gotowe, wcześniej zapraszamy rodziców/opiekunów do wspólnej zabawy w kole, podczas prac plastycznych )
– Dbałość o prawidłowy wszechstronny rozwój maluchów (zwiększenie sprawności fizycznej, rozwijanie zmysłów dotyku, węchu, smaku, wzroku, równowagi)
– Rozwijanie umiejętności interpersonalnych takich jak dzielenie się, słuchanie, współtworzenie oraz umiejętności intrapersonalnych takie jak
cierpliwość, odwaga, samodzielność również podczas radzenia sobie w nowych i trudnych sytuacjach

Zajęcia ŚRODOWE prowadzi Sylwia Adamczuk- absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w kierunku wychowanie przedszkolne oraz edukacja wczesnoszkolna, certyfikowana absolwentka Kursu dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka do lat 6 w oparciu o Teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona, wieloletnia harcerska i instruktorka. Do tej pory nauczycielka w przedszkolu, instruktorka w domu kultury, prowadząca zajęcia adaptacyjne, umuzykalniające, dykcyjne, rytmiczne a nawet taneczne… Prywatnie mama Brunka, z którym testuje wszystkie zabawy i pomysły.

……………………..……………………..……………………..……………………...

……………………..……………………..……………………..……………………...

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową.
Odbywają się BEZWZGLĘDNIE w obecności ( w sali zajęć) pełnoletniego opiekuna!
NIE POZOSTAWIAMY DZIECKA ( osoba prowadząca nie przejmuje odpowiedzialności )
Kawę, herbatę czy ciastko można zabrać do dali zajęć.

 

koszt : 110zł – karnet na miesiąc ( można też spróbować jednorazowo za 30zł )

od listopada mamy 2 grupy ;-): na 10:30 i na 11:30

zapisy: kofifi@kofifi.net , tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
lub formularz na stronie:
https://kofifi.waw.pl/zajecia/zapisy-na-zajecia/

 

15 i 22 lipca zjęć nie będzie, prowadząca jedzie na wakacje -)

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!

 

Dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat.

Zajęcia odbędą się w
ul. Mierosławskiego 19
01-549 Warszawa