Śpiewanki – 0/3 lata

05 Mar 2019

Śpiewanki – czyli śpiewające zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1 miesiąca do 3 lat.

Środa
godz. 13:15 – 14:00

Koszt zajęć
Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 150 zł
Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 42 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

To nasza nowa propozycja dla wszystkich małych dzieci i ich rodziców/ opiekunów, którzy świadomi (lub jeszcze nie) jak cudownie muzyka wpływa na pobudzanie całego mózgu, chcą odkrywać jej możliwości w bardzo twórczy sposób. Wyselekcjonowane utwory, różnorodne pod względem stylów, tonalności i rytmów, a przy tym dużo muzycznych improwizacji, tańców, kołysanek i zabaw.

Zajęcia od 7 lat prowadzi u  nas przesympatyczna, zwariowana ciocia Sylwia, znana warszawskim (i nie tylko) rodzicom jako założycielka Muzycznej Karuzeli. Z wielkim sercem dzieli się z rodzicami wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym i muzycznym (absolwentka pedagogiki- wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, kursów metodycznych certyfikacyjnych gordonowskich i innych, od 15 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, ma doświadczenie w pracy w przedszkolu, żłobku, jako nauczycielka, wychowawca, metodyk, instruktorka harcerska i w domach kultury, trenerka i szkoleniowiec nauczycieli i studentów).

Uwaga, ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście pojedyncze.
Nr konta 88 1020 1026 0000 1102 0307 7690 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka).

Nie robimy rezerwacji. Każdorazowo pytajcie o wolne miejsca.Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *