Kategorie
książka wiek 8

Hej, Jędrek – kłopoty z dziewczynami – wiek 8+

Uwaga Amor zaczyna siać spustoszenie w szkole, nikt nie może czuć się bezpiecznie!!! Wydawałoby się, że Jędrek i jego przyjaciele, są odporni na tego typu klimaty, mają swoje kłopoty, ale rzeczywistość szybko weryfikuje pewne postanowienia.

Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy okazuje się, że tuż przed zabawą karnawałową, szkoła musi przyjąć włoskich uczniów z wymiany. Do Jędrka trafia jeden z obcokrajowców. Ale na tym nie koniec. Niejaka Sofia, nieziemskiej urody włoszka, rozpuszcza serca największych twardzieli w szkole. Dodatkowo przystojniak Paolo sprawia, że siostra Jędrka, zwana Wyjcem, zakochuje się w nim do nieprzytomności. Czy nasz bohater wytrzyma to wszystko, a może i jego dopadnie strzała Amora?

Seria o Jędrku, to książki nie tylko dla dzieci, ale i dla młodzieży. Jest tu wszystko, humor, gagi, nieporozumienia, ciekawe zwroty akcji i świetna zabawa, podobnie jak w  “Mikołajku”, “Cwaniaczku”, czy “Luzaku”.

Czy trzeba czegoś więcej, by ci najmłodsi, i ci więksi czytelnicy bawili się dobrze? Nie. “Jędrek” to naprawdę dobra seria, ciekawie napisana i pełna uroku.

Autor – Rafał Skarżycki
Ilustracje – Tomasz Lew Leśniak
Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania – 2018
Ilość stron – 224 stron
Wiek – 8+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂