Organizacja urodzin

W tajemniczych zakamarkach Kofifi, dzieci będą się doskonale bawić – rozwiązywać zagadki, brać udział w konkursach, przebierać się i szaleć na całego!

W tym czasie rodzice – jakby nigdy nic – napiją się kawy i spokojnie porozmawiają. Do wyboru posiadamy cały zestaw gotowych scenariuszy, ale zawsze zostanie on dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej Jubilatki i każdego Jubilata.

 

Koszt przyjęcia:

to około 1100 – 1200 zł dla 10 dzieci.

Obejmuje on animacje, poczęstunek, salę zabaw na wyłączność, wystrój.

Czas trwania do 3 godzin.

Oferujemy również piękne torty, które są dodatkowo płatne.

 

Przykładowe tematy urodzinowe

Gwiezdne Wojny
Ta kultowa seria z pewnością zasługuje na wyjątkową zabawę. Wszystkich fanów świetlnych mieczy zapraszamy na specjalnie przez nas przygotowane szkolenie Jedi. Każdy uczestnik przejdzie test sprawności, spostrzegawczości i odwagi, aby na końcu złożyć oficjalną przysięgę Jedi.

Indianie

Ten klasyczny temat to prawdziwy wulkan pomysłów na dziecięce zabawy: robienie pióropuszy i totemów, malowanie twarzy i tworzenie indiańskich wiosek, talizmanów, odpędzanie deszczu i złego humoru.

Komandosi

Urodziny w konwencji prawdziwego szkolenia. Aby zasłużyć na odznakę trzeba sprostać nie jednemu zadaniu.

Kubuś i przyjaciele

To zabawa dla najmłodszych jubilatów i fanów najsympatyczniejszego misia na świecie, czyli Kubusia Puchatka. Podczas urodzin motywem przewodnim będzie on sam oraz jego przyjaciele.

Mali agenci

To gratka dla miłośników rozszyfrowywania zagadek oraz odkrywania tajemnic. Urodziny odbywają się w formie szkolenia dla małych agentów, a więc zdobywamy umiejętności, jakimi powinien posługiwać się prawdziwy detektyw.

Ninjago

W trakcie tej zabawy spróbujemy wcielić się w rolę dzielnych Wojowników Ninja. Przed dzieciakami do wykonania wiele zadań i podróży po Jaskini Rozpaczy, Zamarzniętym Pustkowiu czy Świątyni Ognia. W każdym miejscu czeka inne zadanie. Czy uda nam się zaskoczyć uczestników? Kto zostanie Złotym Ninja? Czy uda im się odnaleźć skarb i pokonać groźnego smoka?

Piraci

Urodziny pirackie to gratka nie tylko dla fascynatów „Piratów z Karaibów”, to świetna zabawa dla wszystkich, którzy lubią poszukiwać skarbów lub rozszyfrowywać listy z butelki. Będzie to też świat pełen łamigłówek i zagadek logicznych, gier i zabaw zręcznościowych.

Rycerze i Księżniczki

To zabawa w konwencji starodawnych zwyczajów, dowiemy się jakie sprawności musi posiadać prawdziwy rycerz, i jak wyglądały księżniczki, nie tylko te z dzisiejszych bajek. A wszystko to po odnalezieniu starej księgi.

Scooby Doo i zamek strachów

Razem z bohaterami bajek Scooby Doo, będziemy szukać Widma Nocy. Musimy odnaleźć jego kryjówkę, w której znajduje się skarb, a po drodze rozwiązać nie jedną zagadkę. Zabawa w Scooby Doo, to prawdziwa gratka dla fanów zagadek i tajemnic.

W Krainie Lodu   

Razem z Anną, bohaterka disneyowskiej animacji, wyruszamy w podróż pełna przygód i wyzwań.  Animatorzy przygotowują specjalne zadania, aby jak najszybciej pozbyć się pogodowych anomalii wywołanych przez Elzę.

W Nibylandii

Zapraszamy na wyprawę w nieznane! Naszym przewodnikiem będzie sam Piotruś Pan. Czy nauczymy się latać? Czy uda nam się uratować Dzwoneczka z rąk wrogów? Zrobimy własny Magiczny Pyłek i razem z Zagubionymi Chłopcami przeżyjemy niezapomniane chwile.

Zdobywcy kosmosu

Zabawa w kosmicznym klimacie, ciekawostki o kosmosie i gwiazdach. Mnóstwo zagadek i przygód międzygalaktycznych.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz rezerwacji terminu.

mail: kofifi@kofifi.pl

tel. 501 183 953 lub 22 839 75 60.

 

Wzór zaproszenia