KOFIFI TO NIE TYLKO KAWIARNIA, ALE RÓWNIEŻ WSPANIAŁE MIEJSCE NA PRZYJĘCIE URODZINOWE


Urodziny w Kofifi to alternatywa dla rodzinnego przyjęcia w domowym zaciszu. Poza świetną zabawą w salce zabaw i naszej kawiarni, na Jubilatów i ich gości czeka również możliwość świętowania tego szczególnego dnia na świeżym powietrzu w Parku Żeromskiego. Tam wraz z animatorem będą rozwiązywać zagadki, tropić ślady, szukać skarbów i szaleć na całego!

Gdy dzieciaki dobrze się bawią, rodzice mogą w naszej kawiarni spokojnie porozmawiać przy wyśmienitej kawie i słodkim poczęstunku. Do wyboru posiadamy cały zestaw gotowych scenariuszy, których realizacją zajmuje się firma Animatria.
U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu z nami w celu rezerwacji terminu.

mail:urodziny@kofifi.pl

TORTY NA ZAMÓWIENIE

W Kofifi można zamówić wspaniałe torty, które zachwycą nie tylko wyglądem, a również smakiem. Przygotowywane są przez cukiernię Cafe Verona zawsze według tradycyjnych i sprawdzonych receptur oraz z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców i dodatków. Ostateczny wygląd tortu zależeć będzie od Waszej wyobraźni. Można skorzystać, ze wzorów zamieszczonych na stronie lub opisać nam swoje oczekiwania. W mailu, przy zamówieniu niestandardowych tortów, nie zapomnijcie podać nam numeru telefonu, na który skontaktuje się z Wami bezpośrednio cukiernik w celu omówienia szczegółów. Przyjmujemy zamówienie na minimum 5 dni roboczych przed odbiorem tortu. Odbiór ciast na miejscu w kawiarni Kofifi. urodziny@kofifi.pl