Opisy urodzin

Indiańskie Klimaty

W tajemniczej wiosce Kofii zebrało się indiańskie plemię. Muszą teraz podjąć bardzo ważną decyzję jak chronić przyrodę. Obserwując świat wokół siebie poznają jak o niego zadbać i co zrobić, by żyć w zgodzie z naturą.


Piracka Załoga

Z portu Kofifi piracka załoga wyrusza na pełne morze, by szlifować marynarskie umiejętności. Praca zespołowa i bystry umysł będą niezbędne, żeby przetrwać w czasami niebezpiecznych morskich warunkach. Na końcu nasi piraci muszą odkryć, gdzie ukryty jest skarb piracki.


Podróż dokoła świata

Z pięknego miasta Kofifi mali podróżnicy niczym Magellan ruszają odkrywać świat. Odwiedzą pięć kontynentów poznając zwyczaje i kulturę mieszkańców Afryki, Ameryki czy Australii. Po drodze rozwiążą ciekawe zagadki i odwiedzą miejsca, które za zawsze zapadną im w pamięci.


Poszukiwanie Smoka

Smok uciekł z Kofifi i pozostawił po sobie ślady. Nie są to zwykłe ślady. Nasi tropiciele muszą po drodze rozwiązać wiele ciekawych zagadek i wykonać przewrotne zadania, żeby go odnaleźć.


Tajemniczy Las

Z wioski Kofifi dzieci ruszają do Tajemniczego Lasu. Wcielając się w różne zwierzęta tropią ślady, poznają zwyczaje mieszkańców lasu, pomagają im i rozwiązują różne zagadki.


Wróżki i Elfy

Z bajkowej krainy Kofifi dzieci wyruszają w pełną magii podróż w poszukiwaniu eliksiru na pogodne myśli. Po drodze spotykają wielu bohaterów, którzy pomagają im w tym niełatwym zadaniu.


Wyprawa w kosmos

Bazą kosmiczną jest Kofifi, skąd dzieci startuj w daleką międzyplanetarną podróż. Poznają planety układu słonecznego i przeżywają niesamowite przygody. 

Mały Detektyw

W zagadkowym miejscu Kofifi dzieciaki detektywi muszą rozwiązać zagadki, które doprowadzić ich mają do miejsca, gdzie jest ukryty tort. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ najpierw muszą wydostać się z pomieszczenia naszpikowanego pułapkami i łamigłówkami. Niezbędna będzie praca zespołowa i bystry umysł.


Mały Filmowiec

W najfajniejszym studiu filmowym Kofifi dzieciaki będą mogły stworzyć prawdziwy film metodą poklatkową. Po przygotowaniu scenariusza i storyboardu, zaczną pracę nad animacją swojego pomysłu. Na koniec film zostanie udźwiękowiony i przedstawiony zebranym gościom.


Mały Naukowiec

W laboratorium Kofifi nasi mali naukowcy będą przeprowadzać eksperymenty fizycznochemiczne. Zagłębią się w świat związków, zależności i praw fizycznych. Odkryją, że świat małych naukowców może być zabawny i kolorowy.


Rockowe urodziny

W sali koncertowej Kofifi dzieciaki szykują się do wielkiego rockowego koncertu. Przygotowywana jest aranżacja, stylizacja i makijaż. Każdy poznaje od “kuchni” czym jest świat rockowego artysty i ekipy wspierającej. Na koniec opcjonalnie można zaprosić prawdziwego rockmena.


Urodziny z Oscarem

W studio filmowym Kofifi dzieciaki nakręcą film. Kryminał, komedia, przygodówka, nie ma ograniczeń. Pod fachowym okiem reżyserki nasi mali twórcy, będą mogli poznać świat filmowy i stworzyć arcydzieło sztuki filmowej. Oczywiście na koniec przewidziany jest pokaz premierowy gotowego filmu.


Urodziny z Robotami

W naukowej bazie Kofifi nasi mali programiści zagłębiają się w świat robotów. Budują i programują z klocków Lego© różne maszyny, które muszą spełnić ciekawe zadania.