Kategorie
zajęcia dla dzieci

Robotyka Lego Boost + Eksperymenty Slime – 6/8 lat

ZAJĘCIA TYMCZASOWO ZAWIESZONE

Robotyka Lego Boost dla dzieci to niesamowite zajęcia, które umożliwią budowanie i programowanie własnych maszyn. Połączenie edukacji z doskonałą zabawą gwarantuje, że dzieci będą się uczyły z ochotą i zaangażowaniem. Umiejętności z zakresu robotyki, mechaniki czy informatyki z pewnością przydadzą się w przyszłości, a rozbudzona pasja do nowoczesnych technologii może być zalążkiem przyszłej kariery.
Zajęcia z robotyki Lego Boost mają praktyczny charakter. Promują samodzielne, kreatywne rozwiązywanie problemów i pozwalają stawić czoła ambitnym wyzwaniom. Dzięki temu nie tylko bawią, dostarczają wiedzy i uczą konkretnych umiejętności. Rozwijają również charakter, wyobraźnię i zdolność logicznego myślenia.
Warsztaty z robotyki z wykorzystaniem zestawu Lego Boost skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat. Zestaw ponad 800 klocków, w tym 3 silniki i 2 czujniki, pozwala zbudować m.in. gitarę elektryczną, robota przemysłowego, wyścigówkę czy robo-kota. Kolorowe, atrakcyjne wizualnie klocki Lego Boost umożliwiają budowanie niezwykle ciekawych robotów o większym poziomie skomplikowania niż te z Lego WeDo.
Dzieci nie tylko skonstruują, ale też zaprogramują swoje maszyny, stosując przystępny, ale dający duże możliwości język. Wykorzystają do tego tablety, które są dla dzieci bardziej intuicyjne niż tradycyjna myszka i klawiatura i ułatwiają programowanie.

Czwartki
godz. 16.30 – 18.30

Koszt zajęć:
Cena promocyjna 195 zł/m-c – każde spotkanie 120 min.
Zapisy
Mały Inżynier (organizator)
tel. 732 717 311
e-mail: warszawa@malyinzynier.pl

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂