Raczkowanki – 0/1 rok

09 Paź 2018

Raczkowanki – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków od 0 do 1 roku

Środy
godz. 12:15 – 13:00

Koszt zajęć:

Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 150 zł

Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 42 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

Najbardziej muzyczna wersja zajęć ogólnorozwojowych skierowana do naszych najmłodszych uczestników w wieku 0-1. Dzieci leżą, siedzą, uczą się przemieszczać, są noszone, kołysane, a rodzice mają możliwość wspólnie tworzyć bogate środowisko muzycznie i sensorycznie. To najspokojniejsze nasze zajęcia, odpowiednie dla delikatnego układu nerwowego niemowląt. Jest czas na wspólną zabawę oraz rozmowę i pytania, których rodzice niemowląt mają dużo 😊.

Zajęcia od 7 lat prowadzi u  nas przesympatyczna, zwariowana ciocia Sylwia, znana warszawskim (i nie tylko) rodzicom jako założycielka Muzycznej Karuzeli. Z wielkim sercem dzieli się z rodzicami wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym i muzycznym (absolwentka pedagogiki- wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, kursów metodycznych certyfikacyjnych gordonowskich i innych, od 15 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, ma doświadczenie w pracy w przedszkolu, żłobku, jako nauczycielka, wychowawca, metodyk, instruktorka harcerska i w domach kultury, trenerka i szkoleniowiec nauczycieli i studentów).

Uwaga, ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście pojedyncze.
Nr konta 88 1020 1026 0000 1102 0307 7690 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka).

Jeżeli po wcześniejszym opłaceniu pojedynczych zajęć zostanie zgłoszona nieobecność dziecka (najpóźniej do godz. 16.00 dnia poprzedzającego zajęcia), 50% kwoty wpłaconej może być przeniesiona na kolejne pojedyncze zajęcia. Zgłoszenia proszę kierować drogą mailową na adres manager@kofifi.pl lub telefonicznie nr tel. 501 183 953. W przypadku zgłoszenia po terminie kwota jest bezzwrotna.

Nie robimy rezerwacji. Zapisy tel. – 501 183 953

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!