Rozrabiajki -2/3 lata

09 Paź 2018

Rozrabiajki dla maluchów – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 3 lat

Środy
godz. 11:00 – 12:00

Koszt zajęć:

Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 150 zł

Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 42 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

Zajęcia dla naszych środowych starszaków, przygotowujących się do przygody przedszkolnej. Mamy stały schemat zajęć, tematy i zabawy zmieniamy co tydzień. Planujemy rozwijać poczucie bezpieczeństwa w grupie, umiejętności współpracy oraz rozwijać twórczość plastyczną naszych szkrabów. Rodzice wspierają dzieci w zabawie tak długo, aż dziecko osiągnie gotowość do samodzielnego uczestnictwa w zajęciach. Każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego nasze grupy są małe i stałe- możemy lepiej poznać się i dostosowywać program i scenariusze zajęć do potrzeb każdego z dzieci.

Zajęcia od 7 lat prowadzi u  nas przesympatyczna, zwariowana ciocia Sylwia, znana warszawskim (i nie tylko) rodzicom jako założycielka Muzycznej Karuzeli. Z wielkim sercem dzieli się z rodzicami wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym i muzycznym (absolwentka pedagogiki- wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, kursów metodycznych certyfikacyjnych gordonowskich i innych, od 15 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, ma doświadczenie w pracy w przedszkolu, żłobku, jako nauczycielka, wychowawca, metodyk, instruktorka harcerska i w domach kultury, trenerka i szkoleniowiec nauczycieli i studentów).

Uwaga, ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście pojedyncze.
nr konta 88 1020 1026 0000 1102 0307 7690 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka).

Jeżeli po wcześniejszym opłaceniu pojedynczych zajęć zostanie zgłoszona nieobecność dziecka (najpóźniej do godz. 16.00 dnia poprzedzającego zajęcia), 50% kwoty wpłaconej może być przeniesiona na kolejne pojedyncze zajęcia. Zgłoszenia proszę kierować drogą mailową na adres manager@kofifi.pl lub telefonicznie nr tel. 501 183 953. W przypadku zgłoszenia po terminie kwota jest bezzwrotna.

Nie robimy rezerwacji. Każdorazowo pytajcie o wolne miejsca.
Zapisy tel. – 501 183 953

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!