Raczkowanki

Pierwsze zajęcia 4 września 2019r.
Raczkowanki – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków od 0 do 1 roku

Środy
godz. 12:15 – 13:00

Koszt zajęć:

Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 150 zł

Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 42 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

Zapisy tel. – 501 183 953

Uwaga, ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście pojedyncze.
nr konta 88 1020 1026 0000 1102 0307 7690 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka)

Nie robimy rezerwacji. Każdorazowo pytajcie o wolne miejsca.

Najbardziej muzyczna wersja zajęć ogólnorozwojowych skierowana do naszych najmłodszych uczestników w wieku 0-1. Dzieci leżą, siedzą, uczą się przemieszczać, są noszone, kołysane, a rodzice mają możliwość wspólnie tworzyć bogate środowisko muzycznie i sensorycznie. To najspokojniejsze nasze zajęcia, odpowiednie dla delikatnego układu nerwowego niemowląt. Jest czas na wspólną zabawę oraz rozmowę i pytania, których rodzice niemowląt mają dużo 😊

Raczkowanki to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami muzyki, sensoryki, edukacji i rozwijania kompetencji społecznych. Dzieci dostają tu nie tylko możliwość pobudzania rozwoju, ale też wiele ciepła i dużo czasu, by w swoim tempie włączać się w nowe przygody. Rodzice współtworzą zajęcia, bawiąc się z dziećmi pod okiem doświadczonej pedagożki Sylwii, przy zabawnej muzyce i z wykorzystaniem przemyślanych rekwizytów, które pobudzają zmysły i zachęcają do aktywności.
Rodzice (i opiekunowie) przychodzą na te zajęcia by wspierać rozwój swoich dzieci, ale również wzmacniać własne kompetencje rodzicielskie. Na zajęciach tworzymy stałą grupę, w której poznajemy się, współpracujemy i pomagamy wzajemnie w zabawie. Dzieci powolutku nabierają zaufania do rówieśników i innych dorosłych. Świat jest piękny i pełen przygód!
Zajęcia mają swój stały schemat (co jest bardzo ważne w budowaniu u dziecka poczucia bezpieczeństwa), ale tematy i zabawy zmieniamy i rozwijamy co tydzień.

Zajęcia od 7 lat prowadzi u  nas przesympatyczna, zwariowana ciocia Sylwia, znana warszawskim (i nie tylko) rodzicom jako założycielka Muzycznej Karuzeli. Z wielkim sercem dzieli się z rodzicami wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym i muzycznym (absolwentka pedagogiki- wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, kursów metodycznych certyfikacyjnych gordonowskich i innych, od 15 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, ma doświadczenie w pracy w przedszkolu, żłobku, jako nauczycielka, wychowawca, metodyk, instruktorka harcerska i w domach kultury, trenerka i szkoleniowiec nauczycieli i studentów).