Rozrabiajki

Zajęcia startują 4 wrzenia 2019r.
Rozrabiajki dla maluchów – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 3 lat

Środy
godz. 11:00 – 12:00

Koszt zajęć:

Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 150 zł

Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 42 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

Uwaga, ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście pojedyncze.
nr konta 88 1020 1026 0000 1102 0307 7690 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka)

Nie robimy rezerwacji. Każdorazowo pytajcie o wolne miejsca.

Zapisy tel. – 501 183 953

Zajęcia dla naszych środowych starszaków, przygotowujących się do przygody przedszkolnej. Mamy stały schemat zajęć, tematy i zabawy zmieniamy co tydzień. Planujemy rozwijać poczucie bezpieczeństwa w grupie, umiejętności współpracy oraz rozwijać twórczość plastyczną naszych szkrabów. Rodzice wspierają dzieci w zabawie tak długo, aż dziecko osiągnie gotowość do samodzielnego uczestnictwa w zajęciach. Każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego nasze grupy są małe i stałe- możemy lepiej poznać się i dostosowywać program i scenariusze zajęć do potrzeb każdego z dzieci.

Rozrabiajki to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami muzyki, sensoryki, edukacji i rozwijania kompetencji społecznych.
Dzieci dostają tu nie tylko możliwość pobudzania rozwoju, ale też wiele ciepła i dużo czasu, by w swoim tempie włączać się w nowe przygody. Rodzice współtworzą zajęcia, bawiąc się z dziećmi pod okiem doświadczonej pedagożki Sylwii, przy zabawnej muzyce i z wykorzystaniem przemyślanych rekwizytów, które pobudzają zmysły i zachęcają do aktywności.
Rodzice (i opiekunowie) przychodzą na te zajęcia by wspierać rozwój swoich dzieci, ale również wzmacniać własne kompetencje rodzicielskie. Na zajęciach tworzymy stałą grupę, w której poznajemy się, współpracujemy i pomagamy wzajemnie w zabawie. Dzieci powolutku nabierają zaufania do rówieśników i innych dorosłych. Świat jest piękny i pełen przygód!
Zajęcia mają swój stały schemat (co jest bardzo ważne w budowaniu u dziecka poczucia bezpieczeństwa), ale tematy i zabawy zmieniamy i rozwijamy co tydzień.

Zajęcia od 7 lat prowadzi u  nas przesympatyczna, zwariowana ciocia Sylwia, znana warszawskim (i nie tylko) rodzicom jako założycielka Muzycznej Karuzeli. Z wielkim sercem dzieli się z rodzicami wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym i muzycznym (absolwentka pedagogiki- wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, kursów metodycznych certyfikacyjnych gordonowskich i innych, od 15 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, ma doświadczenie w pracy w przedszkolu, żłobku, jako nauczycielka, wychowawca, metodyk, instruktorka harcerska i w domach kultury, trenerka i szkoleniowiec nauczycieli i studentów).