Sobór Zmartwychwstania Pańskiego - Cerkiew na Krwi

170,00 

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Informacje dodatkowe

2 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Sobór Zmartwychwstania Pańskiego, Cerkiew na Krwi – sobór wzniesiony w Sankt Petersburgu nad Kanałem Gribojedowa. Budowla została wzniesiona na miejscu, gdzie w 1881 został śmiertelnie ranny w wyniku zamachu car Aleksander II i stąd właśnie pochodzi popularna nazwa cerkwi – na Krwi.

Model z kartonu składa się bez nożyczek i kleju. Wszystkie części są wstępnie przycięte. Obie strony elementów mają jasną, dobrze nadrukowaną grafikę. Elementy wykonane są z tektury o grubości 0,2-0,5 mm, grafika natomiast nadrukowana jest po obu stronach modelu.

Wymiary: 35 х 26 х 42 cm

Parametry:
Materiał tektura introligatorska (0,2-0,5 mm)
Ilość elementów: 181
Stopień trudności: 4/5
Wiek 9+

UMBUMUMBUM

Firma UMBUM znajduje się w Petersburgu i powstała na początku lat 90-tych. Firmę tworzy grupa pasjonatów: plastyków, grafików, konstruktorów, informatyków. UMBUM specjalizuje się w tworzeniu zabawek i modeli z kartonu. Kartonu różnej grubości. Ogólnie dostępnych jest ok. 500 różnych modeli i zabawek. Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i hobbystów, dla każdego od trzeciego roku życia wzwyż. Charakterystyczną rzeczą wyróżniającą UMBUM jest to, że przy składaniu modeli nie używa się kleju i nożyczek.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY