Kuźnia

50,00 

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Informacje dodatkowe

4 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Seria średniowieczne miasto to kolekcja wydawana od 2008 roku. Cieszy się ona ogromną popularnością wśród dzieci i młodych kolekcjonerów. Często określana jest jako puzzle 3D. Na serię składają się różne budynki z epoki średniowiecza takie jak domki, mury i zamki, a wszystko uzupełnione jest o okręty i machiny wojenne. Ściany i dachy wszystkich modeli są otwierane co umożliwia dostęp do wnętrza budynku. A to sprawia, że przygoda z tymi zabawkami nie kończy się na samym złożeniu zestawu, ale pozwala na wielogodzinną interaktywną zabawę. Wszystko wykonane jest z grubej tektury introligatorskiej, wytłaczanej i drukowanej z dwóch stron, co nadaje modelowi bardziej przestrzenny i realistyczny wygląd. Łączenie poszczególnych elementów odbywa się za pomocą specjalnych zamków opatentowanych przez UMBUM, dzięki czemu każdy model może być wielokrotnie otwierany i zamykany bez obawy uszkodzenia. Co ważne do złożenia zestawu nie potrzeba nożyczek ani kleju. Dodatkowo do każdego zestawu dołączane są postaci w strojach z epoki średniowiecza. Wszystkie modele serii są dopasowane zarówno pod względem skali jak i klimatu dzięki czemu każdy z Was może stworzyć swoje własne niepowtarzalne miasto.

Model Kuźnia to wyjątkowy budynek od UMBUM. Te puzzle 3D przedstawiają budynki, które stanowią wierne odzwierciedlenie architektury średniowiecza. Wykonane są z dwustronnie tłoczonej tektury w pełnym kolorze o grubości 1,5 mm. Cały zestaw modelu 3d jest bardzo realistyczny dzięki szczegółom widocznym zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Wymiary:
– wysokość 21 cm
– szerokość 20 cm
– głębokość 13 cm

Parametry:
Materiał tektura introligatorska (1,5 mm)
Ilość elementów 32
Stopień trudności 2/5
Wiek 5+

UMBUMUMBUM

Firma UMBUM znajduje się w Petersburgu i powstała na początku lat 90-tych. Firmę tworzy grupa pasjonatów: plastyków, grafików, konstruktorów, informatyków. UMBUM specjalizuje się w tworzeniu zabawek i modeli z kartonu. Kartonu różnej grubości. Ogólnie dostępnych jest ok. 500 różnych modeli i zabawek. Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i hobbystów, dla każdego od trzeciego roku życia wzwyż. Charakterystyczną rzeczą wyróżniającą UMBUM jest to, że przy składaniu modeli nie używa się kleju i nożyczek.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY