//

kilka słów o mnie

O firmie Kofifi

Witaj na mojej stronie! Jestem agentem nieruchomości z Warszawy i chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich marzeń o idealnym lokum. Moja firma, Kofifi, specjalizuje się w szerokim zakresie usług, w tym w sprzedaży nieruchomości, zakupie nieruchomości (obejmując poszukiwania, negocjacje oraz samą finalizację transakcji), administracji i zarządzaniu najmem oraz w home stagingu.

Doświadczenie w branży pozwala mi zapewnić klientom najwyższą jakość usług oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Moje podejście do klienta jest zawsze indywidualne, co oznacza, że każde zlecenie traktuję w sposób unikalny i dostosowany do potrzeb danego klienta. I co najważniejsze – z takim samym, ogromnym entuzjazmem!

biuro nieruchomości
//

zaufaj doświadczonej ekipie

Doświadczenie na pierwszy miejscum

Dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom, pomagam klientom w sprzedaży ich nieruchomości na korzystnych warunkach, jak również w znalezieniu wymarzonego lokum. Zawsze staram się zapewnić szybki i skuteczny proces transakcyjny, by zminimalizować czas oraz nerwy poświęcane przez klienta. Przychodząc do mnie, masz gwarancje, że to ja teraz będę się zajmował twoimi sprawami!

Jako agent nieruchomości z Warszawy specjalizuję się w lokalnym rynku i go znam od podszewki. Statystyki, raporty oraz analizy nie dają pełnego wglądu w to, co się dokładnie dzieje w różnych segmentach rynku. Dzięki temu, że jestem praktykiem, a nie teoretykiem, mam doskonałe rozeznanie w stołecznych nieruchomościach.