Bezpłatne pokazowe zajęcia baletowe dla dzieci od 3 do 6 lat ;-)

09 września 2015

Start: 09 września 2015 o 17:15
Koniec: 09 września 2015 o 18:00

Zajęcia odbędą się w środę 9 września o godz 17:15

konieczne zapisy:

kofifi@kofifi.net

tel. 22 839 75 60

501 183 953

Zajęcia baletowe to przede wszystkim nauka doskonalenia poczucia rytmu, zapoznanie świata muzyki z ruchem, usprawnienia motoryki całego ciała, co wpływa na ogólny rozwój fizyczny dziecka. Balet rozwija koordynację i grację ruchów, wyrabia poczucia estetyki i dbałości o wygląd. Dzieci, które uczestniczą w tych zajęciach uczą się samodzielności, dyscypliny jak i współpracy w grupie. Zajęcia oparte są na technice tańca klasycznego, dodatkowo dzieci uczą się elementów tańca ludowego, gimnastyki.

Balet klasyczny jest ponadczasowy. Łączy cudowność baśni i czar muzyki. Jest to również ciężka praca której efektem jest umiejętność pięknego, wdzięcznego poruszania się, co przemienia młodego tancerza w gwiazdę.

Zapraszam na zajęcia a dowiecie się między innymi dlaczego przy dużej ilości piruetów baletnicy nie kręci się w głowie

Zajecia będzie prowadzić Hanna Gilarska absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi-Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu. Dzięki dziewięcioletniej nauce w w/w szkole zdobyła doświadczenie w różnych technikach tańca m.in. w tańcu klasycznym, współczesnym, ludowym. Przez 6 lat uczęszczała na gimnastykę artystyczna w MKS Dąbrówka Poznań. Będąc uczennicą szkoły baletowej brała udział w spektaklach Teatru Wielkiego w Poznaniu m.in. „Jezioro łabędzie” P. Czajkowskiego oraz uczestniczyłam w XII Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego.

Od 2005 roku jest tancerką Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawie. W 2012 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie, specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna. Ponadto od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe oraz taneczne dla dzieci.

Taniec to pasja pani Hanny . Janusz Korczak napisał, że „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Staram się być zawsze uśmiechnięta a zwłaszcza wtedy, kiedy dzieci wychodzą z moich zajęć z uśmiechem na twarzy.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!

 

Dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Zajęcia odbędą się w
ul. Mierosławskiego 19
01-549 Warszawa