Bieganki – 1/2 lata

09 Paź 2018

Bieganki – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1 do 2 lat

Środy

godz. 10:00 – 10:45 (dzieci od 1 do 2 lat)

Koszt zajęć:

Karnet (4 zajęcia do wykorzystania przez 5 tygodni – gwarancja miejsca na zajęciach) – 150 zł

Koszt jednorazowych zajęć bez karnetu – 42 zł (tylko w sytuacji, gdy są wolne miejsca).

Muzyka i zabawy ruchowe dla dzieci, które uczą się chodzić. Zapraszamy dzieci w wieku 1-2. Dzieci w tym okresie mają niezwykle rożne potrzeby sensoryczne i ruchowe, dlatego zajęcia są dynamiczne i rodzice razem z prowadzącą brykają w rytm radosnej muzyki za swoimi dziećmi. Powoli uczymy się podążać za wspólnym tematem, zabawą w grupie, choć każde dziecko na swój sposób korzysta z tej zabawy. Czas, cierpliwość i uśmiech sprawiają, że dzieciaki na długo zapamiętują nasze ulubione powitajki, marsze i wierszyki. W małej, w miarę stałej grupie najlepiej rozwijać kompetencje społeczne.

Zajęcia od 7 lat prowadzi u  nas przesympatyczna, zwariowana ciocia Sylwia, znana warszawskim (i nie tylko) rodzicom jako założycielka Muzycznej Karuzeli. Z wielkim sercem dzieli się z rodzicami wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym i muzycznym (absolwentka pedagogiki- wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, kursów metodycznych certyfikacyjnych gordonowskich i innych, od 15 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, ma doświadczenie w pracy w przedszkolu, żłobku, jako nauczycielka, wychowawca, metodyk, instruktorka harcerska i w domach kultury, trenerka i szkoleniowiec nauczycieli i studentów).

Uwaga, ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście pojedyncze.
nr konta 88 1020 1026 0000 1102 0307 7690 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka).

Jeżeli po wcześniejszym opłaceniu pojedynczych zajęć zostanie zgłoszona nieobecność dziecka (najpóźniej do godz. 16.00 dnia poprzedzającego zajęcia), 50% kwoty wpłaconej może być przeniesiona na kolejne pojedyncze zajęcia. Zgłoszenia proszę kierować drogą mailową na adres manager@kofifi.pl lub telefonicznie nr tel. 501 183 953. W przypadku zgłoszenia po terminie kwota jest bezzwrotna.

Nie robimy rezerwacji. Każdorazowo pytajcie o wolne miejsca.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!